Popüler Olanlar

Archive for Haziran 2013

DDTank ta Silah Süsleme Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom ddtank pvp de  ki bu sistem Silahlarınızın ve itemlerinizin üzerini farklı şekiller ve desenler süslemenizi ve görsel olarak daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar.Ayrıca giysinizi (pelerin ) şapkanızı ve daha nice diğer itemelerinizi bu şekilde süsleyerek diğer oyuncular ile mücadele ve saldırı gücünüzü , yeteneğinizi arttırabilirsiniz.
Eğer ki incinizi (pearl) süsleme ihityacı duyuyorsanız iteminizi (yani inciyi ) açın , iteminiz belli bir seviyeye kadar gelişecektir.Bir daha açıldığında level 3 , level 6 , level 9   ve level 12 olmuş olacaktır.

İnci daha sonrasında tekrar açtığınızda  yeni şekil inci üzerine yerleşmiş olacaktır.Örneğin:İnciyi yalnızca saldırı için şekillendirmek istiyorsanız üçgen şeklini (yukarıdaki resmi incelerseniz görürsünüz) kullanarak açın , inciyi tıklayın , inciyi basılı tutarak uygun yere sürükleyin ve incinin şekillendiğini , süslendiğini göreceksiniz.Tabi inciyi şekillendirmek size için biraz altın harcamanız gerekecek.

İncinizi bir item ile şekillendirdikten sonra bu üzerindeki itemi (şekli) geri çıkarmazsınız, fakat benzer şekildeki  bir inciyle değiştirebilirsiniz. Değiştirdikten sonra eski inci kaybolur.Ve incinizi benzer bir inciyle değiştirmeniz size yine aynı paraya mal olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

DDtank Madencilik(Metallurgy) Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom ddtank Türkiye  portalımızın bu bölümünde DDtank ta  Metallurgy System olarak geçen madencilik üzerine konuşacağız.

Bombom ddtank oynarken herhangi bir iteminizi bu madencilik(Metallurgy) Sistemini kullanarak  başka bir iteme benzetebilirsiniz. Yani gerçek hayatta ki maden işleme gibi bir sistemdir bu sistem.Aynı türdeki (level deki) 4 metalürjik taşı eriterek daha büyük levele (güce) sahip metalurjik bir formül ile  4 farklı türdeki  metalürjik taşları aynı levele sahip bir item elde edebiliriz.Bu taşların güçleri , levelleri ne kadar yüksek olursa başarı şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Aynı seviyedeki 4 (dört) farklı yüzük/bileziğini metalürjik bir formül ile daha yüksek seviyye karşılık gelen yüzük ve bileziğe çevirebilirsiniz.Yüzük ve bileziklerde eritme ve metalürjik formül ile daha iyi bir yüzk ve bileziğe çevirme başarı oranı %100 (yüzde yüz) dür.Bu işlem sonrasında yüzük ve bileziğin niteliği eskiye göre %140 olmuştur.

Aynı seviyeye ve benzer özelliğe sahip incilerden 4 tanesini kullanarak rastgele bir inci elde edebilirsiiz..Bu rastgele elde ettiğiniz inci ile  farklı türde fakat benzer güç(level) ve benzer modelde bir inci elde edersiniz.


Tabi şuanda internette olan ddtank oyunları paralı olduğu için bir çok item para karşılığında satılıyor.Fakat www.pvpddtank.com sitesinden oyun faaliyete girdğinde oyunu tamamen free olarak bombom ddtank pvp oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DDtank Sentez Sistem

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom ddtank ta bu sistem ekipmanlarınızı silahlarımızı, şapkalarımızı, giysilerimizi, gözlüklerimizi, yüzüklerimizi, bileziklerimizi sentezlemek için kullanılan bir sistemdir.Hatırlarsanız daha öncesinden bundan bahsetmiştik.Şimdi burada bu konu üzerine dada detaylı konuşacağız.

Bu yapay (sentetik ) sistemi kullanarak farklı özelliklere sahip itemler oluşturabilir , bu itemlerin özelliklerini arttırarak kullanabiliriz , yani hücum özelliklerini 1 ile 4 level arasında (10-40 puan) geliştirebiliriz.
Yine bunun gibi saldırı şansınızı (kaplan gibi )10 ile 40 puan arasında arttırabilir , Yine bunun gibi çevikliğinizi ve atağımızı (ataklığımızı) ejderha gibi 10 ile 40 puan arasında geliştirebilir arttırabilirsiniz.bunun yanı sıra bombom ddtank portalımızdaki savunma gücümüzü 10 ile 40 puan arasında getirebiliriz.

Bom bom ddtank tak ki bu yapay (sentetik -syhthetic) sistemini kullanarak başarı seviyemizi arttırma şansına sahip olacağız.

Sentetik taşları kullanarak farklı (daha güçlü ) level ve + lara sahip silahlarımıza  özellik katmamıza yardımcı olacaktır.Sentetik taşlar aracılığıyla silahlarımıza , ekipmanlarımıza ve itemlerimize yeni özellikler ekleyerek eski özellikleri gider ve eklediğimiz yeni özellikleri kullanmaya başlayabiliriz.

Bir önceki  takviye destek sistemi konusunda : 
http://www.pvpddtank.com/2013/06/ddtank-ta-takviye-destek-sistemi.html adresinde anlattığımız gibi tobladaki özellikler gibi level ve puanlar artacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

DDtank ta Takviye Destek Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom DDtank takviye destek sistemi elinizde mevcut silah , şapka  ve elbise (kıyafet-pelerin)lerinizin levellerini arttırmaya  ve güçlendirmeye yönelik hazırlanmış bir sistemdir.Ama bunu yapmak yani itemleri güçlendirme ve yükseltme büyük risk taşıyan bir şeydir. Eğer kii bu güçlendirme başarılı olursa iteminiz ve başarınız için çok güzel bir şey fakat başarılı olamazsa iteminiz yanabilir. İtem , ekipman & silahınızı güçlendirmek için enerji taşına ve bazı güçlendirme materyallerine ihtiyacınız var.BU güçlendirici materyaller ise tılsım ve ilahi (tanrısal) güçlerdir (tılsımlardır).Tılsımın %25 lik gücünü kullanarak iteminizi güçlendirme şansınız %25 tir ve aynı zamanda Tılsımın %5 lik gücünü kullanarak iteminizi güçlendirme şansınız %15 tir.
Her şey güzelde bu ilahi tılsımlar ne işimize yarayacak diye söylendiğinizi duyar gibiyim.
Evet arkadaşlar bu ilahi tılsımlar ise size itemleri güçlendirmek için bir senet gibi yardımcı olacaktır.Yani itemlerinizi güçlendirirken size bazı ipuçları ve tüyolar vermeye yardımcı olacaktır.Güçlendir
Kalkan Yüzdesi / Yıkım gücü
Lv1 ‘ye Güçlendir
10%
Lv2 ‘ye Güçlendir
21%
Lv3 ‘ye Güçlendir
33%
Lv4 ‘ye Güçlendir
46%
Lv5 ‘ye Güçlendir
61%
Lv6 ‘ye Güçlendir
77%
Lv7 ‘ye Güçlendir
94%
Lv8 ‘ye Güçlendir
114%
Lv9 ‘ye Güçlendir
135%
Lv10 ‘ye Güçlendir
159%
Lv11 ‘ye Güçlendir
185%
Lv12 ‘ye Güçlendir
214%

Yukarıdaki tabloyu inceleyecek olursanız şapka silah ve giysilerinize kalkan güçleri ve yıkım güçleri ekleyerek itemlerinizi güçlendirebilir ve başarınızı arttırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DDtank ta Kazandığım Silahı Alamıyorum , Neden ?


Sponsorlu Bağlantılar

Bombom ddtank oynarken oynarken silah , item ve/veya ekipman kazandım ne yapmalıyım ? diye söylendiğinizi duyar gibiyim.Evet ddtank portalında oyun oynarken ne yapmalıyız şimdi bunu inceleyelim.

Bombom ddtank pvp oynarken savaştınız ve savaşın sonucunda bir ekipman , item & silah kazandınız.Bu durum eğer ki silahı itemi ve/veya ekipmanı alamıyorsanız , cephaneniz de yer olmadığı için bu itemi alamayabilirsiniz çünkü silahı koyacak yeriniz yok.Ki zaten oyunda böyle bir sorunla karşılaştığınızda sohbet ekranında bununla alakalı bir uyarı verecektir. Ki yukarıdaki resimde 1 ile işaretlemiş yazıda bu problemin nedenini İngilizce olarak yazmaktadır. Bu durumu erçek yaşamdan bir örnekle açıklayacak olursak :


Üzerinizde giydiğiniz pantalonu 4 cebi olduğunu varsayalım. Arka iki cebinizden birinde cüzdan birinde selpak olsun , yan ceplerinizin birinde telefon diğerinde de anahtarlar ve bozuk paralar olduğunu düşünelim.Siz ikinci bir telefon almak istiyorsunuz fakat içi boş olan bir cebiniz olmadığı için ikinci bir telefon alamayacaksınız.
Aynen yukarıdaki örnekte de anlattığım gibi siz bir silah kazandınız ama alamıyorsunuz çünkü cephaneniz de yer yok o yüzden bu durumda yapılacak şey şudur  : Kazandığınız silah cephaneniz de bulunan silahlardan daha iyi ve daha güçlü bir silah ise cephaneniz de ki silahlardan birini (s)atarak  bu güçlü silahı alabilirsiniz ve cephaneniz deki silahların kalitesini attırıla bilirsiniz bu şekilde .( 2 ile yazılan yerdeki yazı gibi )

2 ile işaretlenmiş yazıda ise :

Cephaneniz deki silahlarınızı yeni silahlar ile sentezleyerek  saldırı ve yıkım güçlerini 20 puana kadar arttırabilirsiniz demektedir.

Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Ekipman Bağlantısı(Bildirisi)

Sponsorlu Bağlantılar
Bazı bombom ddtank oyuncuları itemlerinin , silahlarının güçlerini +7 ' ye  hatta hatta +7 ' nin üzerine çıkarabiliyor ve ayrıca bazı oyuncuların kazanmış olduğu itemler sohbet &chat kutusunda görüntülenir.
Bom bom ddtank oyuncuları kazanılan item hakkında bilgi almak için (yani kazanılan itemin gücünü , kalitesini öğrenmek için ) chat &sohbet kutusunda bağlantıya tıklayarak öğrenebilir.

Kazanılan itemin & ekipmanın kalitesini öğrenmek için sohbet & chat kutusunda ki linke tıklamanız yeterlidir.

Yukarıdaki resmi incelerseniz ne demek istediğimi daha rahat anlayabilirsiniz.Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

DDtank İtem (Ekipman) Kalitesi

Sponsorlu Bağlantılar
Ekipmanlar ve itemler oyunda farklı farklı kalitede ve farklı güçtedirler ve her ddtank iteminin veya ekipmanın üzerine geldiğinizde altında açılacak pencerede itemin isminin ve özellikleri (gücü)nin  bilgisini gösteren bi kutu belirecektir.
Bir itemin kalitesi bombom ddtank oyununda söyle sınıflandırılmaktadır : Kaba , Sıradan , Büyük(great) , Mükemmel , Mükemmel üstü (seçkin , göze çarpan  , gösterişli ve güçlü ).

Bir ürünün kalitesi ürünün isminden , renginden ve görüntüsünden anlaşılabilir.
Örneğin : Kaba olan beyaz , Sıradan olan yeşil , Büyük(great) olan Mavi , Mükemmel olan mor ve Mükemmel üstü Sıradışı harika olan ise turuncu olur (ateş rengi ).
Buradan şunu anlıyorum bir ddtank oyuncusu ddtank oynarken itemin  veya ekipman rengi ateş rengine (turuncuya ) ne kadar yakın ise o item ve/veya ekipmanın kadar güçlü olduğunu ve bir o kadarda kaliteli olduğunu  anlayabilir.

Yani itemin kalitesi item değerini kıymetini  gösterir .

Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

Ddtank Hayalet (Görünmezlik) Modu

Sponsorlu Bağlantılar


DDtank Hayalet (Görünmezlik) Modu 


Düşünün ki bombom ddtank ta savaş halindesiniz ve HP niz azaldıkça yani sıfıra doğru gittikçe siz ölümle karşı karşıya kalıyorsunuz . Bu durum "Oyunun sonuna geldim artık öleceğim " demek değildir.Takım arkadaşınızın görünmez yemek kutusu yardımıyla  HP nizi yükseltip oyuna devam edebilirsiniz.

Bir hayalet olarak oyuncu  takım arkadaşının karakterinin üstüne tıklayıp hareket ettirebilir.Tam bu esnada haritaya baktığınız bir kutu ( yemek - yardım kutusu ) geçerken gelen iteme ( kutuya ) tıklayarak yardımı alabilirsiniz. E tuşuna basarak çok değerli bir silah alma şansınız var.Hayalet saldırı atağı sırasında takım arkadaşının silahını ve itemlerini kullanabilir.
Sponsorlu Bağlantılar

DDtank Savaş Taktikleri

Sponsorlu BağlantılarGüçlü ve iyi bir savaş taktiği savaştaki durumu tersine çevirebilir , yani savaşırken yenilecek bir durumda iken güçlü bir savaş taktiği ile savaştan galibiyet ile çıkabilirsiniz.Örneğin:

Kağıt uçak : Oyuna gözlemci bir oyuncu yerleştirmek için kağıt uçaklar sembolüne basarız (yukarıdaki resmi incelediğinizde sol altta kağıttan uçak resmi var ).Fakat şunu da unutmamak gerekiyor ki her iki oyunda  birde olmak şartıyla 1 kağıt uçak kullanabiliyoruz.yani 4 oyunda 2 kağıt uçak , 6 oyunda 3 kağıt uçak kullanabiliyoruz.Yardımcı Silahlar (Sub-Weapon / Silah Takımı ): Bu yardımcı silahları özelliklerle donatarak düşman üzerinde farklı etkiler yaratabiliriz. (Ummadık taş baş yarar misali  düşmana ummadık saldırılarda bulunup onu yenebiliriz. =)  ).Ve üzülerek söylüyoruz ki bu özelliği de sadece 2 oyunda  1  defa kullanabiliyoruz.

Ölümcül Vuruş (POW / Ölümcül Atak) : Ölümcül vuruş ile savaşın gidişatını kendi lehinize çevirebilirsiniz. Yani oyunu mağlup durumda iken galip durumuna çevirebilirsiniz.Bu durumda düşmanınızın öfke seviyesini     ( yıkım gücünü ) düşürebilirsiniz. Fakat bunun için Ölümcül Vuruşun (POW' un) tam dolmuş (şarj olmuş ) olması gerekir.


Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

DDtank Savaş Alanı

Sponsorlu Bağlantılar

Mevcut oyuncu (Current player - yani siz) :
Savaş alanına girdiğinizde isminiz ve resminiz ekranda görünecektir. Enejiniz (gücünüz ) bittiğinde " P " tuşuna basıp gücünüzü  yenileyip (şarj edip) oyuna tekrar devam edebilirsiniz.

Rüzgar Gücü ve Yönü : Savaş alanına girdiğinizde rüzgar gücünüz ve rüzgar gücünün yönü ekranda görünecektir. ekranda görünecektir.Son dönüş rüzgar gücünü ve son raund gücünü gösterir.

Savaş Durumu : Savaş alanındaki oyuncuların HP durumşarını gösterir.Karakterin üzerine tıklayarak ekipmanlarını görebilirsiniz.

Mini Harita : Savaş alanının küçük haritasının gösterir.Her oyuncunun bulunduğu alanı ve konumu kontrol edebilirsiniz bu özellik sayesinde.

Chat kutusu : Sohbet mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

İtemler : Klavyede ki 1-2-3...6- 7 tuşlarına karşılık gelen itemleri seçmek için bu kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz.

Skala : Atışı yapmadan önce son kez atışın açısını kontrol etmenizi sağlar.Böylece atışı başlatmak için açıyı ayarlayabilirsiniz.

Uçuş ve Silah butonları : Bu butonları kullanarak uçabilirsiniz ve silahlarınızı kullanabilirsiniz ( silahı kullanabilmek için önceden ekipmanınızı silahlar ile donatmış olmanız veya silah almış olmanız gerekmektedir).

Güç : Savaş alanına çıkmadan önce son kez gücünüzü burada kontrol edebilir ve gücünüzü  ayarlayabilirsiniz.

Oyuncular : Oyuncuların karakter resimlerini , isimlerini ,HP ve diğer tüm kişisel bilgileri savaş haritasında görebilirsiniz.

HP ve Özellik düğmeleri : Oyuncunun özelliklerini ve HP 'sini (Hayatta kalma gücünü ) görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca saldırı gücünüzü & savaş esirlerinin(POW) öfkesini görüntüleyebilirsiniz.
Oyuncu ölümcül hareketlere tıklayarak  savaş esirlerinin öfkesini (yani saldırı gücünüzü )yenileyebilir ve şarj edebilirsiniz.

İtem kısayol tuşları : Bir savaşta elde edilen , kazanılan ögeler (ganimetler ) burada görüntülenecektir.
C , X , Z kısayollarını kullanarak itemleri denetleyebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

Ddtank Karakter Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar


Backpack arayüzü ile ddtank oyuncusu profil özelliklerine bakabilir.Bu özelliklerden bazıları :

Savaş Gücü(SG) : Seçtiğiniz ddtank karakterinizin tüm özelliklerinin kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesidir.Yüksek yetenekler daha fazla güç getirir ve böylece savaş gücünüz daha da artar.

Atak (Saldırı) :Atak bombom karakterinizin genel saldırı gücünü ifade eder , ciddi anlamda  düşmana zarar verebilir ve onları yavaşlatabilirsiniz.

Savunma (Defans) :  Seçmiş olduğunuz karakterin savunma gücünü ifade eder. Savunmanız ne kadar iyi ise  size gelecek saldırılara karsı hasarın etkisi  o kadar az olacaktır ve bu sayede  HP yi maksimum derecede arttırabilirsiniz.

Çeviklik : Seçmiş olduğunuz karakterin çevikliğini ifade eder.Bu özellik ne kadar yükek olursa savaşlardan ve çatışmalardan aldığınız darbelerin iyileşme oranı o kadar yüksek olur ve fiziksel gücünüz o kadar artar.

Şans : Seçmiş olduğunuz karakterin şans özelliklerini ifade eder.Şansınız ne kadar yüksek olursa düşmanın savunmasını o kadar çabuk zayıflatabilirsiniz  ve böyle düşmanın  savunma gücünü kırmış olursunuz.

Yıkma gücü : Seçmiş olduğunuz karakterin hasar gücü ,  yıkım gücü özelliklerini ifade eder.yıkım gücünüz (damage'niz ) ne kadar yüksek olursa düşman üzerinde bir o kadar yıkım gücü etkisine sahip olursunuz.

Kalkan ( Zırh ) : Seçmiş olduğunuz karakterin saldırıların etkisini özelliklerini ifade eder.Kalkanızı güçlendirerek , kalkanınızın  gücünü arttırarak size gelecek olan saldırıların etkisini azaltabilirsiniz.

HP : Seçmiş olduğunuz karakterin saldırılara karşı hayatta kalma gücünüzü ifade eder. HP nizi arttırarak daha uzun süre hayattta kalabilirsiniz.

Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

Ddtank Birlik Görevleri

Sponsorlu Bağlantılar


Ddtank oyuncusu oyuna girdiğinde  O (he) / O (she) oyuncu oyunda bazı görevler alacaktır.Ligde iki tür görev vardır.Bunlardan:
Birinci Görev : Ortak görevlerdir. Oyuncu sadece bir kez ortak görev  alabilir ve lüks itemlere sahip olabilir.
İkinci  Görev : Günlük görevlerdir.Günlük görevlerde oyuncu görevleri yerine getirerek belli bir deneyim kazanır ve daha sonrasında  savaşlar ve zaferler kazanarak para  ve item kazanabilir ve büyük bir servete sahip olabilir. Günlük görevler her 24 saatte bir ( her tam günde) sıfırlanır.Böylece oyuncular bir günde bir kez bu görevleri yapabilir. ve bir kez yapmaları yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

DDtank Birlik Savaşları

Sponsorlu Bağlantılar


Lig seviyeniz 3. seviyeye ulaştığında aynı ligde bulunan her herhangi bir oyuncuyla veya daha fazla oyuncuyla savaş odasında savaşabilirsiniz. Bombom ddtank ligi savaş modunda kazandığınız her savaş size para ve servet olarak geri dönecektir.Yani her kazandığınız savaş sizin başarınızı ve paranızı arttıracak ve başarınız arttıkça daha da güçleneceksiniz , daha cok savaşa girip daha çok başarınızı ve paranızı arttırabilirsiniz , buda sizin level atmanıza(yükseltmenize - level up) yardımcı olacaktır.böylece leveliniz arttığı için daha güçlü daha yeni silahlar satın alabilirsiniz.


Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,
Go ahead  come Play DDTank;
đi trước Chơi DDTank;
Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Lig Kasası

Sponsorlu Bağlantılar


Ddtank Birlik Kasası Kasası

Bombom ddtank liginde 10 kişiden 100 kişeye kadar lig üyelerinin itemlerini saklayabilmeleri için güvenli bir kasa oluşturulmuştur.Ve 1 level ile 10. level arasında hangi itemlerinizin  kasada koruyacağına siz  karar verebilirsiniz.Bombom ddtank liginde belli bir seviyeye gelmek , levelinizi yükselmek ve dolayısıyle başarınızı arttırmak için item koruma kasasını kullanmanız ve tabiki birazda ligde paranızın olması gerekir.Ligdeki paranızın olması itemlerinizi güçlendirmenizi , yeni itemler almanızı ve dolayısıyle başarınızı ve levelinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır.
www.pvpddtank.com da ise paraya pek ihtiyacınız olmayacaktır. Çünkü oyunun başında sizlere birçok item ve para sırası geldikçe  free(ücretsiz ) verilecektir.

Lig Kasasında Birçok İtemi Saklayabilirsiniz

Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,


Go ahead  come Play DDTank;

đi trước Chơi DDTank;Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Birlik Demirci

Sponsorlu Bağlantılar


DDTank Birlik Demirci

DDtank Ligindeki başarımızı arttırabilmemiz için cephanelik güçlendirilmesi ve sentezleyebilmesi ile olur , bu da başarımızı %10 ile %100 arasında arttırmamızı sağlar bu sayede ligdeki cephanelik Levelimiz1 ile 10 arasında görünecektir.Eğer ki bombom ddtanktaleveliniz artmasa  bile cephaneliğe girebilirsiniz ama başarı oranı artmayacaktır.Bir ligdeki başarı seviyenizin artması için belli bir levele ulaşmış olmanız ve ligde biraz paranız ve zenginliğiniz olması lazım.

Cephanelik Güçlendirme Oranı = Başarını Oranı * ( %100+ (Ligdeki Başarı Artış Oranı))
Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Birlik Dükkanı

Sponsorlu Bağlantılar


Kolye HP sini  %10-%50 ye artırmak isteyenlerden leveli 1-5 arasında olanlara satılmaktadır.Farklı düzeylerde gösterişe sahip cepler aynı zamanda "E" serisi  silahlar ve maksimum HP ye sahip kolyeler satılmaktadır.Ayrıca kolyelerinin HP sini arttırmak isteyenler yine bu dükkanda arttırabilirler. Level arttırmak için alışveriş yaparak veya itemlerin HP lerini arttırarak level arttırılabilir ve tabi bunu yapabilmek için belirli belli bir zenginliğin olması gerekir.Yani bir miktar para ve altın kullanarak  bu itemler güçlendirilebilir.


Lig dükkanında satılan her şeyin bir değeri vardır.


Sponsorlu Bağlantılar

DDtank 'ta Lig ' e Katılma

Sponsorlu Bağlantılar


Bir Lig ' e Katılma 

Oyuncula Lig uygulama arabirimi ile bir lige katılabilir veya diğer oyuncuların oluşturduğu bir lige daveti üzerine bir lige katılabilir.Bir ddtank oyuncusu sadece bir tek lige katılabilir.Yani hem kendi isteğiyle lig uygulamasının kullanarak hemde  davet edilen bir lige katılması gibi bir durum söz konusu değildir.Bombom oyuncusu ikisinden birini seçmelidir.

Bir Lige katılmak isteyenler aşağıdaki gibi 
ddtank lig uygulaması ile bir lige katılabilir.


Bir ligi seçin "Uygula ve Katıl" düğmesine basın.


Bir davet üzerine lige katılmak isteyen
daveti kabul ederek bir lige katılabilir.


"Daveti kaydet" e basın  ve "Kaydı Uygula" ya basın
davet edilen lige katılmış olursunuz.
Veya "Daveti Geri Çevir" e basarak daveti ret edebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

DDTank'ta Boşanma

Sponsorlu Bağlantılar


Değerli Bombom severler biliyorsunuz ki ddtank ta evlilik sistemi vardır, peki bir kişi bu evliliği bitirmek isterse yani ddtank ta boşanmak isterse ne yamalı ? Bu gün ddtank'ta boşanma nasıl yapılır bunun üzerinde duralım:

Evli çiftlerden biri boşanmak isterse düğün salonunun içinde boşanma özelliğini kullanarak boşanabilirler.
Boşanmak için taraflardan birinin 5214 para ödeyerek dilekçe yazması gerekir.Boşandıktan sonra iki tarafın evlilik durumu ilişkisi yoktur olacaktır ve taraflar bir başkasıyla tekar evlenebilirler.Fakat işin güzel yanı satın almış olduğunuz alyans yok olmayacaktır.

Eğer ki oyuncular boşanmak istiyorlarsa oluşturmaya başladıkları evlilik odasının bitirmeleri için oyunculardan bunun terk etmeleri ve oyunun arayüzüne geri dönmeleri istenecektir.
Bir İlişkiyi iyi bir hale getirmek kolay değildir.
Boşanmak istediğinize emin misiniz?

Boşanmadan önce iyice düşünün
Sponsorlu Bağlantılar

DDtank'ta Düğün Salonu Tutmak

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom ddtank'ta evlilik ilişkisi olan oyuncular 2000 paraya 2 saat , 2700 paraya 3 saat veya 3400 paraya 4 saatliğine şapel dışında bir düğün yapılabilir.Bir düğün yapmak isteyen kişi düğünün başlaması içinde şapelde olması gerekir.Düğünden sonra, çiftler posta yoluyla alyans alacaklardır. Ve her bir ddtank çifti en fazla iki yüzük takabilir.
Ddtank Düğün Salonu (Wedding Chapel)


Bombom Alyans özellikleri
Çiftler istedikleri sembolü seçebilirler.
Alyansın özelliklerine göre defans alınır.

Kilisede Düğün merasimi

Ekstra havai fişekler.
(Kırmızı oklarla gösterilen pembe kalpler).
Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Yarı Vuruş Atışı

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom DDTank 'ta gök yüzünde uçarken mükemmel atış eğrisi mi yakalamak istiyorsunuz?
Bom bom ddtank oynarken düşmanlarınıza nasıl zarar verebileceğinizi , nasıl büyük hasara yaratabileceğinizi öğrenmek mi istiyorsunuz?
Öyleyse aşağıdaki atış stratejisini ve formülünü inceleyelim:Skala Göstergesi

Bu atış kısmen normal silah atışı anlamına gelmektedir.Bu atışın temel açısı 90 derecedir , ve bu açı isteğe göre ayarlanabilir.Genellikle güç 60 derecededir.
Temel formül: 90 - (mesafe * 2)  - (rüzgâr gücü * 2) = görüş açısı (uçtaki ruzgar hızı - karşıdan esen rüzgar hızı).

Örneğin : Mesafe 7 ise , karşıdan esen rüzgar 1,9 ise --->
90 - (7*2) - (2 * 1,9) = 73 ( virgülden sonrası ihmal edilir , görmezden gelinir.
Güç genellikle 60 derecededir.Sponsorlu Bağlantılar

DDTank'ta Lig Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar


DDTank oyuncusunun seviyesi 5. seviyeye ulaştığında her hangi bir Lig kaydı yok ise 50.000 (ellibin) altın ödeyerek Lig oluşturabilir.

Lig ismini girip Tamam ' (Comfirm)a basın.
Yeni bir Lig  oluşturmuş oldunuz.


Sponsorlu Bağlantılar

DDTank Evlilik ( Teklif Etme) Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom Ddtan ta evlilik teklif etmek için 999 coins(madeni para) ile bir nişan yüzüğü alıp "Evlilik durumu : İlişkisi yok " olan karşı cinsten birine evlilik teklifi yapılabilir.Eğer;

Evlilik teklifi başarılı olursa : iki oyuncu evlenerek grup mücadelesine girer ve böylece daha fazla EXP kazanılır.
Evlilik teklifi reddedilirse: Evlilik teklifinde bulunma gibi bir girişimde bulunduğunuz için size ödül olarak "Asalet ( Soyluluk ) Belgesi"  verilir.


Sizde kendinizi ifade etmek istediğiniz sözcükleri veya mesajınızı girin,
  Tamam ( Confirm ) e basarak mesajınızı gönderin.
Daha ne duruyorsun hadi DDTank Oyna ,
Go ahead  come Play DDTank;
đi trước Chơi DDTank;
Sponsorlu Bağlantılar

Copyright © Bombom DDtank Türkiye