Popüler Olanlar

25 Haziran 2013 Salı

Sponsorlu Bağlantılar


Bombom ddtank ta bu sistem ekipmanlarınızı silahlarımızı, şapkalarımızı, giysilerimizi, gözlüklerimizi, yüzüklerimizi, bileziklerimizi sentezlemek için kullanılan bir sistemdir.Hatırlarsanız daha öncesinden bundan bahsetmiştik.Şimdi burada bu konu üzerine dada detaylı konuşacağız.

Bu yapay (sentetik ) sistemi kullanarak farklı özelliklere sahip itemler oluşturabilir , bu itemlerin özelliklerini arttırarak kullanabiliriz , yani hücum özelliklerini 1 ile 4 level arasında (10-40 puan) geliştirebiliriz.
Yine bunun gibi saldırı şansınızı (kaplan gibi )10 ile 40 puan arasında arttırabilir , Yine bunun gibi çevikliğinizi ve atağımızı (ataklığımızı) ejderha gibi 10 ile 40 puan arasında geliştirebilir arttırabilirsiniz.bunun yanı sıra bombom ddtank portalımızdaki savunma gücümüzü 10 ile 40 puan arasında getirebiliriz.

Bom bom ddtank tak ki bu yapay (sentetik -syhthetic) sistemini kullanarak başarı seviyemizi arttırma şansına sahip olacağız.

Sentetik taşları kullanarak farklı (daha güçlü ) level ve + lara sahip silahlarımıza  özellik katmamıza yardımcı olacaktır.Sentetik taşlar aracılığıyla silahlarımıza , ekipmanlarımıza ve itemlerimize yeni özellikler ekleyerek eski özellikleri gider ve eklediğimiz yeni özellikleri kullanmaya başlayabiliriz.

Bir önceki  takviye destek sistemi konusunda : 
http://www.pvpddtank.com/2013/06/ddtank-ta-takviye-destek-sistemi.html adresinde anlattığımız gibi tobladaki özellikler gibi level ve puanlar artacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir yorum bırak ve sessizce oyuna dön :)

Paylaşımlara katıl | Yorumlara katıl

Copyright © Bombom DDtank Türkiye